Assign modules on offcanvas module position to make them visible in the sidebar.

Zadzwoń do nas: 61/855-20-88

  • oleje techniczne kema
  • pasta montazowa kema
  • smary dla przemyslu spozywczego
  • profesjonalne smary techniczne
  • smary przemyslowe kema

 Nasza specjalizacja to chemia przemysłowa!

 

         KREA od ponad 25 lat jest importerem i generalnym przedstawicielem na Polskę chemii przemysłowej w postaci profesjonalnych preparatów marki Kema®, Rocol® i innych środków. Są to wysokiej jakości produkty występujące głównie w aerozolach. Chemia przemysłowa Kema® jest polecana do zastosowań w wielu, różnorodnych branżach - w przemyśle, informatyce czy elektronice. Część preparatów chemicznych posiada specjalne certyfikaty do kontaktu z żywnością, co szczególnie jest istotne w przemyśle spożywczym.

 

        Nasza firma posiada sieć współpracujących przedstawicieli handlowych. Zapewniają oni bliski i rzetelny kontakt z klientem końcowym. Każdego dnia wspierają profesjonalnym doradztwem technicznym. Zapraszamy do współpracy hurtownie oraz firmy, które oferują wyspecjalizowane produkty dla działów utrzymania ruchu i produkcji.

 

chemia techniczna KemaNasze atuty:

  • profesjonale doradztwo i wsparcie techniczne

  • zaangażowany kontakt handlowy

  • bardzo dobrze zaopatrzony magazyn

  • szybka realizacja zamówień - zamówiony towar do godz. 13:00 w większości wysyłamy jeszcze tego samego dnia.

 

Chemia przemysłowa marki Kema®:

      Marka Kema® jest własnością skandynawskiej firmy ITW Spraytec Nordic, z siedzibą w Silkeborgu. Stanowi ona część międzynarodowej grupy z siedzibą w USA, która zatrudnia ponad 51 tys. pracowników w 56 krajach. Współpraca w grupie zapewnia możliwość wspólnego opracowania i produkcji zaawansowanych technicznie środków chemicznych polecanych do wielu różnorodnych zastosowań. ITW Spraytec posiada w swojej ofercie szereg innych marek profesjonalnych preparatów chemicznych. Wśród nich m.in. marki Rocol®, Varybond®, Cramolin®, Dykem® i Scrubs®. Nasza firma ma autoryzację na sprzedaż pozostałych marek należących do grupy ITW Spraytec. Produkty Kema® traktujemy jednak priorytetowo z racji wieloletniej specjalizacji i wiodącej pozycji rynkowej w tej kategorii produktów.

 

Portfel marek producenta chemii przemysłowej ITW Spraytec Nordic: